Педагогічний колектив

Педагогічний колектив ЗДО № 23 " Супутник"  у 2020 - 2021 навчальному році.

Педагогічний колектив ЗДО № 23 " Супутник№ 2019 рік

2018 рік

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 23 "Супутник" працює в напрямку організації освітнього процесу в умовах особистісно-орієнтовної моделі освіти, яка представлена Базовою програмою розвитку дошкільника "ДИТИНА" - програмою нового типу, в якій подано базовий зміст дошкільної освіти, який передбачає гармонійний та креативний розвиток дошкільника, формування його особистості, створення в умовах дошкільного навчального закладу розвивального життєвого простору.
          Навчально-виховна робота з дітьми проводиться вихователями на основі гуманістичного, особистісного, системного підходів. Вихователі високопрофесійно, без примусу, залучають дітей до пізнання нового засобами цікавої ігрової, науково-дослідницької діяльності, здобуття знань, інформації власними силами - і це є правилом для кожного педагога нашого закладу.
           Педагогічний колектив нашого дошкільного навчального закладу № 23 "Супутник" за творчу та сумлінну працю нагороджений медаллю В.О.Сухомлинського.
Педагогічний колектив налічує 24 особи. З них 18 чол. мають вищу освіту, 6 чол. мають середню спеціальну освіту.