Тематичні тижні

З 14 по 18 вересня у садочку пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності на тему: "Коли вирушаєшь у путь - завжди обережним будь!".В рамках тижня було проведено:

Заняття "Абетка пішоходів" Снідевич А.Л. (підготовча група)

Інструктор з фізичної культури Горбенко В.В. провів консультацію для батьків щодо профілактики сколіозу.

Вихователь середньої групи № 8 Сенів С.П. провела тематичне заняття на тему "Правила дорожні знаю, тому безпечно граю!"

В молодшей групе № 10 (вихователі Колесниченко О.О., Чистікіна І.О.) була проведена серія сюжетно - рольових ігор " Машини спеціального призначення", " Водії і пасажири", "Лікарня". "Сім*я".

Вихователь Буковська А.С. (старша гр. № 5) провела заняття " Дорожня безпека"

Вихователь старшої групи № 6 Липчей Ю.М. провела з дітьми бесіду на тему "Знаки дорожнього руху".

Адміністраціей закладу була організована зустріч дітей з працівниками ДАІ.

З 20 ПО 24 КВІТНЯ В САДОЧКУ ПРОЙШОВ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ПІД ДЕВІЗОМ "ПРИЄДНУЙТЕЬ ДО ФОРМУВАННЯ ПРЕВЕНТИВНОЇ КУЛЬТУРИ ОХОРОНИ ПРАЦІ!" У ЗАКЛАДІ БУЛО ПРОВЕДЕНО: ПЕРЕВІРКА СТАНУ ОХРОНИ ПРАЦІ, ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ, ВИХОВНІ ГОДИНИ ДЛЯ ДІТЕЙ, СЮЖЕТНІ ІГРИ,  ДИДАКТИЧНІ ІГРИ, БЕСІДИ ПРО ПРАЦЮ ДОРОСЛИХ,ВИСТАВКИ ДИТЯЧИХ МАЛЮНКІВ ТОЩО.

з 14.04.2015 року по 17.04.2015 року в закладі було проведено Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Ми всі господарі природи, тож збережемо її вроду» та День цивільного захисту.
      При проведені Тижня безпеки життєдіяльності у дошкільному закладі були проведені тематичні заняття, бесіди – розповіді, рухливі , дидактичні, сюжетні ігри, фізичні  розваги,  театралізовані вистави, читання казок, моделювання ігор, конкурси малюнків, бесіди – консультації для батьків у всіх вікових групах.

з 6 по 10 квітня у садочку пройшов тиждень, присвячений Великодню.У рамках тижня проводились тематичні заняття, бесіди, виставки малюнків та поробок, виготовлених дітьми разом з батьками.

З 10 по 13 березня у садочку пройшов тиждень, присвячений Тарасу Григоровичу Шевченку.

Садок вишневий коло хати,
Хрущі над вишнями гудуть.
Плугатарі з плугами йдуть,
Співають, ідучи, дівчата,
А матері вечерять ждуть......