Гурткова робота

Метою гурткової роботи є : створення умов для розвитку художньо - естетичних, творчих, комунікативних здібностей дітей, з урахуванням їх вікових особливостей, формування креативної особистості  відповідно до Програми навчання та виховання дітей від 2 до 7 років "Дитина"
Зміст гурткової роботи визначено методичними рекомендаціями складеними на основі досвіду педагогічної діяльності, узгоджені з діючою   Програмою навчання та виховання дитини від 2 до 7 років "Дитина", за якою працює заклад.Робота гуртків відображена в річному плані роботи закладу та обговорена  на педагогічній раді перед початком навчального року.
 Профіль гурткової роботи  підібрано  з врахуванням матеріального та кадрового забезпечення дошкільного закладу.
Документація керівника гуртка:
- програма гуртка ( методичні рекомендації);
- перспективний і календарний план;
- графік гурткової роботи;
- розклад занять;
- облік проведення гурткових занять;
- список дітей, охоплених гуртковою роботою;
 Виходячи з умов матеріально - технічного забезпечення закладу, його кадрового потенціалу, гуртковою роботою в садочку  охоплені діти старшого дошкільного віку.
Оптимальна наповнюваність гурткової групи становить –  10 -12 осіб.
Розклад гурткових занять складено  з врахуванням профільного  напрямку для дітей  вікової групи.
Заняття гурткової роботи організовуються таким чином, щоб вони не дублювали ті види діяльності, на яких базувались спеціально організовані заняття в І половину дня.
Тривалість гурткових занять відповідає вікові дітей і не перевищує  загальноприйняті  методичні норми тривалості навчальних занять.