Правила прийому до ЗДО

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО  ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 23 "СУПУТНИК"

Порядок набору дітей до дошкільних навчальних закладів міста Кропивницький.

І. Загальні положення.

1.1 Порядок розроблено згідно України "Про місцеве самоврядування в Україні", Положення про дошкільний навчальний заклад та визначає послідовність набору дітей до дошкільних навчальних закладів міста Кропивницький (далі Порядок).

1.2. Порядок є обов'язковим для всіх дошкільних навчальних закладів міста, які перебувають у комунальній власності міста Кропивницький.

1.3. Дія Порядку не поширюється на дошкільниі навчальн заклади, які перебувають у відомчій чи приватній власності.

1.4.  В спеціальні дошкільні заклади діти зараховуються на підставі висновку психолого — медико - педагогічної консультації управління освіти Кіровоградської міської ради (ПМПК) або територіального лікувального профілактичного закладу чи тубдиспансеру (для санаторних ДНЗ), направлення управління освіти Кіровоградської міської ради.

1.5. Порядок прийому, відрахування та збереження місця за дитиною у ДНЗ приватної форми власності визначається засновником (власником).

II. Порядок набору дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної власності м. Кропивницький.

2.1.  Набір дітей до дошкільного навчального закладу здійснює його керівник відповідно до списків, сформованих електронною базою даних.

2.2. Позачергово зараховуються діти пільгових категорій, про що вносяться дані в картку електронного обліку.

2.3. До пільгової категорії відносяться:

2.3.1. Діти-інваліди, які не мають протипоказань до відвідування ДНЗ;

2.3.2. Діти батьків - інвалідів І групи;

2.3.3.  Діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС, потерпілих від екологічного та іншого стихійного лиха, аварій, катастроф;

2.3.4. Діти багатодітних сімей, де є двоє і більше дітей дошкільного віку;

2.3.5. Діти одиноких батьків (вдів, вдівців);

2.3.6. Діти, які перебувають під опікою (піклуванням);

2.3.7. Діти педагогічних працівників шкіл та дошкільних навчальних закладів.

2.3.8. Діти, батько яких має посвідчення учасника бойових дій.

2.4.   Прийом дітей ясельного віку (від 1р. до Зр.) у дошкільний заклад проводиться у червні-серпні місяці. У випадку не доукомплектування груп керівник ДНЗ здійснює прийом упродовж календарного року (відповідно до списків, сформованих електронною базою даних). Зарахування здійснюється на підставі заяви батьків, або осіб, що їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

2.5. Батьки самостійно стежать за наявністю вільних місць у відповідному ДНЗ та прохідним бар'єром на освітньому порталі управління освіти. В разі відсутності місця звертаються в управління освіти Кіровоградської міської ради.

2.6.   Список дітей по групах в ДНЗ формується в останній декаді серпня поточного року.

2.7. Всі групи комплектуються відповідно до нормативів наповнюваності, санітарно-гігієнічних норм і правил утримання дітей у дошкільних навчальних закладах.

2.8.  Питання ротації дітей в кожному окремому дошкільному закладі завідуючі закладу здійснюють самостійно.

2.9.    Питання ротації дітей з одного дошкільного навчального закладу в інший в електронній базі даних здійснює реєстратор при управлінні освіти Кіровоградської міської ради по факту звернення батьків відповідно до дати постановки на електронний облік

III. Контроль за порядком набору до дошкільних навчальних закладів

3.1.    Контроль за комплектацією груп дітьми покладається на керівника дошкільного закладу.

3.2. Контроль за дотриманням Положення про порядок набору до дошкільних навчальних закладів міста Кропивниций здійснює управління освіти Кіровоградської міської ради.

Для зарахування дитини у дошкільний заклад необхідно надати:
 - заяву батьків, або осіб, що їх замінюють;
 - свідоцтво про народження дитини;
 - медичну довідку про стан здоров'я  та епідеміологічне оточення;
 - документи, необхідні для визначення пільг та розмірів оплати за утримання дитини в дошкільному закладі;
 - прийом дітей здійснюється керівником дошкільного закладу протягом календарного року.

Ласкаво просимо до нашого дитячого садочка!