СПИСКИ ДІТЕЙ НА 2023 -2024 н.р.
Список дітей старшої групи №5
на 2022 -2023 н.р.
Вихователі: Ненько О.К., Береза М.В.
Помічник вихователя: Пастернак С.О.
№ | ПІП | Дата народження | Вік на 01.09.22 |
1 | Бондаренко Іванна | 11.01.17 | 5,9 |
2 | Борисова Дарина | 21.12.16 | 5,10 |
3 | Владимиров Павло | 26.09.17 | 5 |
4 | Гуцул Кірил | 25.10.16 | 5,11 |
5 | Мельник Соломія | 14.08.17 | 5,2 |
6 | Дьоміна Анна | 06.02.17 | 5,7 |
7 | Стегній Аріна | 23.08.17 | 5,2 |
8 | Ткаченко Ярослав | 03.07.16 | 6,2 |
9 | Зубак Тимофій | 07.01.17 | 5,9 |
10 | Касперович Аліса | 30.03.17 | 5,6 |
11 | Клічко Єгор | 23.10.16 | 5,11 |
12 | Сорочан Маргарита | 02.03.17 | 5,6 |
13 | Курило Іван | 01.05.17 | 5,4 |
14 | Данілова Соломія | 27.09.17 | 5 |
15 | Ляшонок Марк | 08.03.17 | 5,6 |
16 | Сурков Михайло | 21.11.16 | 5,10 |
17 | Мельник Марія | 16.06.17 | 5,3 |
18 | Пархоменко Аріна | 29.11.16 | 5,11 |
19 | Подковський Олег | 04.02.17 | 5,7 |
20 | Попович Матвій | 10.04.17 | 5,5 |
21 | Рохман Кірил | 28.12.16 | 5,9 |
22 | Слюсаренко Андрій | 17.12.16 | 5,9 |
23 |
|
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Список дітей
старшої групи № 6
на 2022 – 2023 навчальний рік
Вихователі: Липчей Юлія Михайлівна
Чаун Тетяна Анатоліївна
Пом. вихователя: Волкова Лілія Юріївна
№ п/п | ПІБ дитини | Дата народження | Вік дитини на 1.09.2022 р. |
1. | Ануфрієва Мілана | 25.08.2017 | 5.1 |
2. | Бобріцька Варвара | 21.12.2017 | 4.8 |
3. | Гребенюк Кирил | 03.07.2017 | 5.2 |
4. | Каранська Анастасія | 21.11.2017 | 4.9 |
5. | Куліш Ростислав | 06.10.2017 | 4.11 |
6. | Ленів Ємілія | 03.10.2017 | 4.11 |
7. | Лоскутов Макар | 11.08.2017 | 5,1 |
8. | Марущак Максим | 09.06.2018 | 4,3 |
9. | Мацієва Ясмін | 06.06.2017 | 5.3 |
10. | Олексієнко Макар | 09.11.2017 | 4.9 |
11. | Поплавська Варвара | 22.08.2017 | 5.1 |
12. | Сакара Артем | 13.06.2017 | 5.3 |
13. | Соколовський Іван | 18.09.2017 | 5 |
14. | Ткачук Вікторія | 01.12.2017 | 4.9 |
15. | Шаповалов Назар | 11.08.2017 | 5,1 |
16. | Данилів Артем | 12.04.2017 | 5,5 |
17. |
|
|
|
Список дітей підготовчої групи№7
на 2022-2023 н.р.
Вихователі: Снідевич Анжела Леонідівна
Клічко Вікторія Григорівна
Помічник вихователя: Іон Тетяна Володимирівна
№ | Прізвище та ім’я дитини | Дата народження | Вік на 01.09.2022 |
1. | Бас Ніна | 12.02.2016 | 6р.6 міс. |
2. | Буртник Іван | 02.02.2017 | 5р. 6 міс. |
3. | Гагаров Ілля | 09.12.2016 | 5р. 8 міс. |
4. | Гінкота Михайло | 30.12.2015 | 6р. 8міс. |
5. | Гугленко Карім | 21.04.2016 | 6р.4 міс. |
6. | Дейкун Злата | 22.01.2016 | 6р.11 міс. |
7. | Захаревич Данило | 20.01.2017 | 5р.8 міс. |
8. | Колесниченко Кіра | 19.09.2016 | 5р.11 міс. |
9. | Король Владислав | 21.04.2016 | 6р.4 міс. |
10. | Левченко Платон | 26.01.2017 | 5р. 8міс. |
11. | Малініна Марія | 20.12.2016 | 5р. 8міс. |
12. | Неборак Ілля | 05.07.2016 | 6р.1міс. |
13. | Олефірова Анна | 29.07.2016 | 6р.1 міс. |
14. | Савкова Єва | 28.04.2016 | 6р. 4міс. |
15. | Сидоренко Акім | 03.09.2016 | 6р. |
16. | Сокульський Андрій | 08.12.2016 | 5р. 8міс. |
17. | Соколенко Назар | 24.05.2016 | 6р. 3міс. |
18. | Хижевська Софія | 04.12.2016 | 5р.8міс. |
Список дітей
середньої групи № 8
на 2022 -2023 н. р.
Вихователі: Сенів Світана Петрівна
Шадиря Оксана Григорівна
Помічник вихователя : Гама Ольга Дмитрівна
№ п/п | Прізвище, ім’я дитини | Дата народження | Вік на 01.09.2022 р. |
1 | Абдельрахман Амір | 20.10.18 | 3,11 |
2 | Антипенко Златослава | 11.01.19 | 3,9 |
3 | Арделян Вера | 18.07.18 | 4,2 |
4 | Волосян Дмитро | 17.02.19 | 3,7 |
5 | Береза Андрій | 18.09.18 | 4 |
6 | Богачев Іскандер | 02.10.18 | 4,1 |
7 | Вінник Віра | 25.10.18 | 4,1 |
8 | Гаврилюк Аріна | 15.10.18 | 4,1 |
9 | Гаврилюк Влада | 08.10.18 | 4,1 |
10 | Денисенко Ярослава | 19.10.18 | 4,1 |
11 | Заворотня Стефанія | 01.11.18 | 3,10 |
12 | Климюк Кирил | 11.06.18 | 3,7 |
13 | Кобіашвілі Давід | 19.02.19 | 3,8 |
14 | Кошова Аліса | 20.12.18 | 3,9 |
15 | Макан Міра | 05.10.18 | 4,1 |
16 | Науменко Ярослав | 21.03.19 | 3,6 |
17 | Неруш Єлізавета | 23.12.18 | 3,9 |
18 | Остапчук Дмитро | 29.09.18 | 4 |
19 | Смірнова Уляна | 28.08.18 | 4,1 |
20 | Тюрін Тимур | 30.12.18 | 3,9 |
21 | Углова Злата | 21.08.18 | 4,1 |
22 | Шинкар Марк | 25.09.18 | 4 |
23 | Шостак Вероніка | 22.05.18 | 4,4 |
Список дітей середньої групи №9
на 2022 -2023 н. р.
Вихователі: Хмара О. Б., Лазарько Н. Ю.
Помічник вихователя: Дубінська Катерина Вікторівна
№ п/п | Прізвище, ім’я дитини | Дата народження | Вік на
|
1. | Анапенко Світлана | 30. 03. 18. | 4,6 |
2. | Бодюл Софія | 19. 07. 18. | 4,2 |
3. | Волошина Златослава | 04. 05. 18. | 4,4 |
4. | Гомзікова Єва | 28. 09. 18. | 3, 11 |
5. | Гончаренко Філіп | 25. 01. 18. | 4,8 |
6. | Горпін Артем | 20.06.18. | 4,3 |
7. | Гриневич Мирослава | 05. 01. 18. | 4,8 |
8. | Гусак Ярослав | 01. 01. 18. | 4,8 |
9. | Ігнатенко Іван | 12. 04. 18. | 4,5 |
10. | Ільяшенко Мілана | 07. 03. 18. | 4,6 |
11. | Кошаров Михайло | 05. 03. 18. | 4, 6 |
12. | Ляшок Марк | 30. 04. 18. | 4,5 |
13. | Музиченко Софія | 10. 02. 18. | 4,7 |
14. | Науменко Богдан | 03. 08. 17. | 5 |
15. | Оксенчук Софія | 18. 04. 18. | 4,5 |
16. | Парасунько Лев | 17.07.18. | 4,2 |
17. | Парфьонов Богдан | 16. 05. 18. | 4,4 |
18. | Парфьонов Михайло | 16. 05. 18. | 4,4 |
19. | Пастух Марія | 12. 03. 18. | 4,6 |
20. | Полоз Артем | 19. 07. 18. | 4,2 |
21. | Романюк Нікіта | 15. 03. 18. | 4,6 |
22. | Ромашина Аліса | 19. 02. 18. | 4,7 |
23. | Скляренко Кіра | 09. 03. 18. | 4,6 |
24. | Смілянець Амелія | 15. 06. 18. | 4,6 |
25. | Солдецький Єгор | 07. 02. 18. | 4, 7 |
26. | Шилова Дарія | 29. 06. 17. | 5,3 |
27. | Яворський Кирило | 04. 10. 17. | 4,10 |
Список дітейгрупи № 10
Вихователі: Шевчук Олена Олексіївна,
Клейстер Яна Олександрівна
№ | Прізвище,ім*я дитини | Дата народження | Вік дитини на 01.09.2023 | Примітка |
1 | Абрамов Ілля | 08.08.19 | 4.1 |
|
2 | Беценко Марія | 11.06.19 | 4.2 |
|
3 | Брайченко Михайло | 03.07.19 | 4.1 |
|
4 | Воронков Тимофій | 30,06,19 | 4,2 |
|
5 | Єгоров Іван | 29.07.19 | 4.1 |
|
6 | Єрмін Єгор | 14.02.19 | 4.6 |
|
7 | Жилінська Марія | 19.07.19 | 4.1 |
|
8 | Захарець Анастасія | 23.03.19 | 4.5 |
|
9 | Камінська Марія | 10,09,19 | 4 |
|
10 | Красіліч Максим | 30.05.19 | 4.3 |
|
11 | Левченко Микола | 12.06.19 | 4.2 |
|
12 | Лоскутова Маргарита | 27.12.19 | 3,8 |
|
13 | Мараховська Ангеліна | 17.02.20 | 3.6 |
|
14 | Москаленко Максим | 29,12,19 | 3,8 |
|
15 | Нікітюк Софія | 23.04.19 | 4.4 |
|
16 | Оксаненко Стефанія | 25.07.19 | 4.1 |
|
17 | Орловський Ілля | 21.03.19 | 4.5 |
|
18 | Орловський Ярослав | 21.03.19 | 4.5 |
|
19 | Плотников Платон | 24.12.19 | 3.8 |
|
20 | Прудкий Максим | 11.06.19 | 4.2 |
|
21 | Трепачова Анастасія | 14.02.19 | 4.6 |
|
22 | Цуркан Марія | 27.11.19 | 3.9 |
|
23 | Чудний Дмитро | 06.02.19 | 4.7 |
|
24 | Чулюкова Ольга | 23.04.19 | 4.5 |
|
25 | Ямка Андрій | 22.10.19 | 3.11 |
|
26 | Стадниченко Людмила | 14.01.19 | 4.7 |
|
Список дітей
ІІ молодша група № 11
на 2022 -2023 н. р.
Вихователі: Шаповалова Анна Сергіївна
Колесник Анастасія Віталіївна
Помічник вихователя : Боржак Марина Олександрівна
№ п/п | Прізвище, ім’я дитини | Дата народження | Вік на 01.09.2022 р. |
1 | Александровський Дмитро | 02.10.19 | 2,10 |
2 | Брусник Нікіта | 27.09.19 | 3 |
3 | Герасименко Владислав | 24.11.19 | 2,10 |
4 | Дзюба Ємма | 29.08.1 | 3,1 |
5 | Єжова Марія | 08.09.19 | 3 |
6 | Ковальчук Єгор | 30.03.20 | 3 |
7 | Каретіна Марія | 10.07.19 | 3,2 |
8 | Лук’янченко Євангеліна | 13.06.19 | 3,3 |
9 | Маланчук Валерія | 23.12.19 | 2,9 |
10 | Мостовий Іван | 03.04.20 | 2,5 |
11 | Оніщук Єва | 09.08.19 | 3,1 |
12 | Пустова Софія | 20.09.19 | 3 |
13 | Серіков Дамір | 02.12.19 | 2,9 |
14 | Сумський Матвій | 12.11.19 | 2,10 |
15 | Суркова Ніка | 07.11.19 | 2,10 |
16 | Трошина Софія | 07.09.19 | 3 |
17 | Чорноконь Аріна | 02.08.19 | 3,1 |
18 | Чуєнко Ніка | 23.11.19 | 2,10 |
19 | |||
20 |
|
|
|