Спортивні розваги та свята

СПОРТИВНІ РОЗВАГИ ТА СВЯТА

Спортивні розваги - проводяться тільки на базі набутих дітьми рухових умінь і навичок, з використанням спортивного та ігрового інвентарю й обладнання. Під час спортивних розваг доцільно використовувати знайомі дітям правила, спортивні і рухливі ігри, народні рухливі ігри, пристосовуючи їх до певного сюжету.

Фізкультурні свята- значущі для всебічного розвитку та виховання дітей. Під час свята вони приймають зацікавлена участь у різноманітної рухової діяльності - вправах, рухливих та спортивних іграх, естафетах, танцях, атракціонах.

СПОРТИВНЕ СВЯТО "МИ-ПОЖЕЖНИКИ. МИ РЯТІВНИКИ"

Мета: Узагальнити та закріпити знання з правил пожежної безпеки. Навчити діяти в  екстремальних ситуаціях. Виховувати уважно ставитися до дотримання правил пожежної безпеки