група 1 " ВЕСЕЛКА"

Наш девіз:

Група наша - веселкова,

Різнобарвна, кольорова.

І ми всі - маленькі діти,

В ній зростаєм, наче квіти!

Прогулянки на свіжому повітрі

Прогулянки на свіжому повітрі – одне з головних задоволень в житті малюка, важлива умова для здоров’я дітей. Перебування дітей на свіжому повітрі має велике значення для фізичного розвитку дошкільника. Прогулянка є першим і найбільш доступним засобом загартовування дитячого організму. Вона сприяє підвищенню його витривалості і стійкості до несприятливих впливів зовнішнього середовища , особливо до простудних захворювань. На прогулянці діти грають, багато рухаються. Рухи підсилюють обмін речовин, кровообіг, покращують апетит. Діти навчаються долати різні перешкоди, стають більш рухливими, спритними, сміливими, витривалими. У них виробляються рухові вміння та навички, зміцнюється м’язова система, підвищується життєвий тонус.

Прогулянка сприяє розумовому розвитку, так як діти отримують багато нових вражень і знань про навколишній світ.