Наші традиції та досягнення

Перлиною нашого садочка є музей "Берегиня", який був створений у 1990 році. Педагогічний колектив поставив перед собою завдання:
- залучати дітей до світу мистецтва через етнокультурне середовище музея;
- створити умови для сприйняття цілісної картини світу;
- формувати почуття любові до Батьківщини на основі вивчення українських національних традицій;
- виховувати повагу до героїчного минулого нашого народу;
- розвивати естетичний смак, уміння бачити, цінити і берегти красу української природи;
- сприяти формуванню уявлення про форми традиційного українського родинного побуту.

На базі музею "Берегиня" стало традицією проводити народні свята, розваги, бесіди, що сприяє розвитку у дітей уяви про звичаї і традиціїї українського народу.

Експонати музею, завдяки педагогічному колективу і батькам вихованців, постійно поповнюються та оновлюються з урахуванням вимог Базової програми "Я - у Світі".

За минулі роки музей відвідали багато вихованців-випускників ДНЗ, батьків вихованців, колег з різних районів Кіровоградської області,а також іноземна делегація, яка перебувала з робочим візитом в Державній льотній академії України. Вони високо оцінили наявність музейних експонатів, художнє оформлення та їх цінність у розвитку та вихованню дітей нашого дошкільного закладу.

Поряд з музеєм "Берегиня" функціонує студія зображувальної діяльності "Рушничок", де досвідчені педагоги проводять заняття із зображувальної діяльності: малювання, ліплення, аплікації, виготовлення поробок з природного матеріалу, покидькового матеріалу. Музейно-естетичний комплекс "Берегиня" є гордістю нашого дитячого садочка вже багато років.